HUAWEI MATE 10 PRO Blue Nano Cam Ekran Koruyucu

  • Stok Durumu:1
  • Marka: pasaoutlet
  • Ürün Kodu: mate10pro


Etiketler: HUAWEI, MATE, 10, PRO, Blue, Nano, Cam, Ekran, Koruyucu,


Ürün ekran jelatini ve kırılmaz cam koruyucu karışımı yeni bir üründür. Hem esnek yapısı sayesinde telefonunuzun ekranını tam kavrar hemde nano kırılmaz özelliği sayesinde tam koruma sağlar.

Tempered Glass:Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur.

 

Çizilmeye Dayanıklı:Sertliği 9H’dır, bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmez. Çok büyük darbelerde kırılarak (cam gibi parçalanmaz, tehlike oluşturmaz) darbeyi emerek telefonunuzun ekranını korur. 

 

İnce ve Dokunulur:Dokunmatik ekranın hassasiyetini kesinlikle etkilemez. Uzun süre ekranınızı korur. Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.

 

Tam Uyum: Hem uygulama kolaylığı hem de güçlü ekran koruması için cihazınızın ekran ölçülerine tam uyumludur.

 

Uygulama;

 

Paket içeriginden çıkan alkolü bez ile telefonunuzun ekranını tozdan ve kirden tamamen arındırdıktan sonra üründeki 1 numaralı koruyucu katmanı çıkartıp telefonunuzun ekranına ahize ve tuş yerlerine dikkat ederek tam ortalayıp bırakın sonrasında ürün kendiliğinden ekranınıza yapışacaktır. Paket içinden çıkan kuru bez ile ekran koruyucuyu hava kabarcığı kalmayacak şekilde silin ve 2 numaralı koruyucu katmanı çıkartın.

 

*Ürün nano ekran koruyucudur ve esnek yapıdadır.

**Ürün ekranınızın oval kısımları hariç en üst seviyede hava kabarcığı olmadan ekranınızı kaplar ve tam koruma sağlar  

 

 

Önemli Notlar;

*Ürün kendi ambalajında özenle paketlenerek tarafınıza gönderilecektir. 

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu